Sławne psy

Najbardziej wyczesany pies na Instagramie

Jeszcze nie ma komentarzy 09 lutego 2016

najbardziej wyczesany pies

Dziś kolejny Instagramowy pies. Tym razem rasa, której być może stali czytelnicy by się po mnie nie spodziewali. A tu niespodzianka, bo bardzo lubię te pieski.

Chodzi o shih tzu (ile to razy widziałam pisane jako shit zu;). Z wyglądu to nie bardzo moja bajka, bo wolę psy gładkowłose, w szczególności lubię gładkie mordki, ale charakter wielu shih tzu jest tak ujmujący, często są bardzo wesołe, ale też zrównoważone, ciekawskie, milusińskie, niepłochliwe. To naprawdę fajne pieski.

Dokładnie w tej chwili pomyślałam o tym, że oprócz psa Kaley Couco, nie kojarzę żadnego pitbulla, amstaffa. Muszę poszukać. Był już u mnie buldożek, chart, wiele instagramowych psów było. Niekwestionowanym i chyba nie do pobicia na zawsze pozostaje w moim sercu gryfonik Digby.

Na Kumę wpadłam przypadkiem. W tytule artykułu było napisane: ten pies ma lepszą fryzurę od ciebie, więc sami rozumiecie – musiałam to zobaczyć. I rzeczywiście tak jest. Niemal na każdym zdjęciu ma inaczej ułożone swoje długie włosy. I jeszcze ten wystający języczek. Żałuję tylko, że nic a nic nie rozumiem z opisów zdjęć.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

 

Fajny wpis? Będzie mi bardzo miło jeżeli podzielisz się nim z innymi ;)

Co o tym sądzisz?

Skomentuj to jako pierwsza osoba...

Connect with Facebook


Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. (Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.)

© 2017 doglife.pl. Powered by Wordpress.