Sławne psy

Claire podróżuje w czasie

Komentarze: 2 11 stycznia 2016

Claire podrozuje

Te zdjęcia obiegły już cały świat. Nic dziwnego – są przecudowne, uwielbiam taki mroczny klimat. Jak byłam nastolatkiem często łaziłam w podobne miejsca, mieszkam niedaleko wielkiego zakładu naprawy taboru PKP. Trochę budynków niedokończonych, kilka spalonych, opuszczonych, zniszczone wagony, na wpół zarośnięte niewiadomego przeznaczenia maszyny. Zawsze nadzieja, że znajdzie się coś wyjątkowego, choćby jakiś zagubiony pamiętnik, a w najgorszym wypadku wypije się jeszcze nielegalnie piwo na pół.

So Lonely #bullterrier #bullterriers #clairethebullterrier #urbexbullterrier #alicevankempen #furbex #urbex

A photo posted by Alice van Kempen (@alicevankempen) on

Niestety nic nigdy nie znalazłam, pozostały tylko wspomnienia dreszczyku emocji towarzyszące początkowej nadziei. Myślę sobie, że w miejscach, w których do zdjęć pozowała Claire na pewno były pełne co najmniej map skarbów! Sami zobaczcie.

Właścicielka suczki – Alice van Kempen mówi, że Claire nie uważa siebie za psa, ma bardzo wiele cech ludzkich. Bulterierka ma obecnie 3 lata, a od dwóch jeździ po Europie w poszukiwaniu opuszczonych szpitali, domów, kościołów, więzień, samolotów, baz wojskowych i innych ‚nawiedzonych’ miejsc. Jak to wymieniam to mam dreszcze!

Efektem tych wypraw są absolutnie niesamowite miejsca, tym bardziej, że na pierwszym planie występuje na nich biała bulterierka, zachowująca się jakby nigdy nic albo będąca kompletnie nie na miejscu – na przykład robiąca małe pranie  czy prasowanie w opuszczonym domu.

When did I change from Party Animal to Cleaning Bitch?

A photo posted by Alice van Kempen (@alicevankempen) on

Podobają się wam? Nie zapomnijcie obserwować pary podróżniczek na Instagramie.

Wanna Play? #urbex #furbex #alicevankempen #urbexbullterrier #clairethebullterrier #bullterrier #bullterriers #URBXTREME

A photo posted by Alice van Kempen (@alicevankempen) on

Fajny wpis? Będzie mi bardzo miło jeżeli podzielisz się nim z innymi ;)

Co o tym sądzisz?

Komentarze (2)

  1. Joana pisze:

    Pamiętam te ruiny w opuszczonym taborze, mają klimat… Co do Claire jest cudowna, a jej właścielka ma niesamowity zmysł fotograficzny

  2. jola pisze:

    tych ruinek w sensie tego budynku,w którym ty byłaś to już nie ma 🙁 został wyburzony.


Co o tym sądzisz?

Komentarze (2)

Connect with Facebook


Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. (Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.)

© 2016 doglife.pl. Powered by Wordpress.